Zadzwoń: 22 628 33 59

KTM Kids Team

Wygrana w KTM Enduro Race Extreme

23 października, podczas trwania ostatniej rundy organizowanej przez Warmiński AUTO-MOTO Klub „Lidzbark Warmiński” nasi zawodnicy nie zawiedli. W trakcie przejazdu trasa była bardzo zróżnicowana, warunki dostosowane do klas i świetnie przygotowane tory.

Serdecznie gratulujemy naszemu TEAMOWI za wysokie osiągnięcia w tych zawodach.

Mateusz Szafrański, najmłodszy zawodnik klasy 85 zdobył dwukrotnie drugą pozycję w tej rundzie, co dało mu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. (więcej…)

#23 Artur Gałuszka

Rocznik 2006, zawodnik CAMK Poltarex, motocross trenuje od 2012 roku, posiada licencję „A” PZMot. Na torze jest prawdziwym wojownikiem. Artur jest również posiadaczem żółto-pomarańczowego pasa w judo. Jego pasją oprócz motocrossu jest też żużel i muzyka zespołu Perfect. W roku 2014 Artur zajął 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej i 7 miejsce w Pucharze Polski. W tym roku w jego dorobku znalazło się 6 miejsce w Mistrzostwach Polski indywidualnie oraz tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorów, 4 miejsce w Pucharze Polski, 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej, tytuł Drużynowego Mistrza Polski Strefy Północnej i  3 miejsce w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko-Mazurskiego.

#70 Igor Lemańczyk

Rocznik 2004, zawodnik GAMK, motocross trenuje od 2012 roku, posiada licencję „A” PZMot. Igor jest jednym z najszybszych zawodników teamu w zakrętach. Oprócz motocrossu trenuje piłkę nożną, akrobatykę na trampolinach oraz narciarstwo. W tym roku Igor został Drużynowym Mistrzem Polski Juniorów w Motocrossie. Igor doświadczenie zdobywał w amatorskiej lidze Motocross Master Kids w klasie MX50, gdzie wielokrotnie stawał na najwyższych miejscach podium.

#84 Jakub Kowalski

Rocznik 2006, zawodnik CAMK Poltarex, motocross trenuje od 2009 roku, posiada licencję „A” PZMot. Kuba dysponuje atomowym startem, pod tym względem niewielu młodych zawodników w Polsce jest w stanie mu dorównać. Jest najmłodszym zawodnikiem w teamie. W roku 2014 Kuba zdobył 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w drużynie i 8 miejsce w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko-Mazurskiego. W tym roku Kuba zajął 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej, 12 miejsce w Mistrzostwach Polski indywidualnie. Zdobył także tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorów oraz Drużynowego Mistrza Polski Strefy Północnej.

#132 Mikołaj Białecki

Rocznik 2005, zawodnik CAMK Poltarex, motocross trenuje od 2011 roku, posiada licencję „A” PZMot. Mikołaj jest najszybszym i najbardziej doświadczonym zawodnikiem w teamie. Najważniejsze tytuły to II Miejsce w Pucharze Polski 2015, tytuł Vice Mistrza Strefy Północnej 2015, V Miejsce w indywidualnych mistrzostwach Polski 2015, IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2014, i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorów.

#800 Filip Rogowski

Rocznik 2004, zawodnik CAMK Poltarex, motocross trenuje od 2014 roku, posiada licencję „B” PZMot. Filip jest najmłodszym pod względem stażu zawodnikiem w teamie. Oprócz jazdy na motocyklu uprawia taekwondo, piłkę nożną i szachy. W tym roku Filip zajął 15 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej oraz zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Strefy Północnej.