Zadzwoń: 22 628 33 59

O firmie

Jako marka DELTA-GAS działamy na rynku paliw i produktów ropopochodnych od 2010 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w hurtowym handlu olejem napędowym. Współpracujemy z największymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Nasi klienci to firmy zajmujące się hurtową i detaliczną dystrybucją na stacjach paliw, przedsiębiorstwa transportowe i firmy produkcyjne wykorzystujące olej napędowy do swoich wewnętrznych procesów. Prowadzimy również hurtową sprzedaż gazu współpracując z krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami. Zespół naszych handlowców zapewnia klientom profesjonalną i szybką obsługę na terenie całego kraju.

Wspieramy wiele inicjatyw społecznych – domy dziecka, akcje charytatywne – to nas napędza do działania. Postanowiliśmy też wyjść poza branżę i zostaliśmy sponsorem w dwóch sferach: kulturalnej i sportowej. Jest dla nas ogromną dumą wspierać już najlepszych, oraz młodych rokujących zawodników. Nasz ambasador Maciej Pospieszyński zaledwie w przeciągu 5 lat zdobył 15 medali Mistrzostw Świata w tym dwa tytuły Mistrza Świata w najwyższej klasie Unlimited. To z pewnością jeden z najbardziej utytułowanych pilotów akrobacyjnych młodego pokolenia. Kto jak nie my – biznes – możemy wspierać go i jednocześnie pokazywać polskich sportowców na arenie międzynarodowej.

Od czerwca 2016 roku wspieramy również Pawła Borkowskiego i jego sportowe marzenia. Stawiamy na rozwój młodego 23 letniego Ciechanowiczanina, który swoim wielkim talentem i ogromną pasją, jaką jest drift, mknie po kolejne zwycięstwa. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby stworzyć temu obiecującemu zawodnikowi odpowiednie warunki, które zaowocują jeszcze lepszymi wynikami sportowymi.